NM (patteran) wrote,
NM
patteran

#Евромайдан. "Немного не там повернул"...

А после котиков можно постик про Майдан? Ну один, ну мооожно? Смешной, обещаю! И короткий. Зато с движущимися картинками.

Преамбула, для тех, кто, к счастью, не в теме. Вчера некие люди с автоматами штурманули офис одной из оппозиционных партий и заодно пару редакций газет. Попиз...ломали двери и попиз...конфисковали бумаги-сервера. На закономерный вопрос "эээ?" МВД и СБУ сделали вооооттакиеглаза и ответили "ни, нэ мы!" Было очень неловко, потому что некие люди с автоматами, что-то штурмующие в центре Киева, но не являющиеся МВД или СБУ - это очень неловко.

Развязка: "В рамках досудового розслідування на підставі рішення суду працівниками міліції проведено обшук у приміщенні зазначеної комерційної структури за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 19-Б. Під час обшуку вилучено комп’ютерну техніку та документи підприємства, що мають доказове значення у кримінальному провадженні. Як повідомляв УНІАН, прес-служба «Батьківщини» близько 17.40 заявила, що у ці хвилини офіс партії штурмує міліція разом зі спецпідрозділом "Беркут". Після цього у Головному управлінні МВС в Києві заперечили, що міліціонери штурмують офіс “Батьківщини”. Водночас, як стало відомо УНІАН з поінформованих джерел, у вказаному місці можуть знаходитися співробітники СБУ. Цей факт підтверджує і фото, опубліковане нардепом Андрієм Пишним, на якому озброєні бійці за зовнішнім виглядом більше схожі на співробітників спецназу СБУ. Як відомо, офіс «Батьківщини» розташований на вулиці Турівській, 13".
Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/610685-u-mvs-poyasnili-prichinu-provedennya-obshuku-na-turivskiy.html

Для тех, кому лень читать много украинских букв - краткое и популярное видео-изложениеТакие дела, брат... Буду теперь терпимее к друзьям, плохо ориентирующимся с картой в чужих городах.
Tags: Украина, изо/видео, политикум, чуЖЖое
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments